8T614Z18PN
Hua Hua
Tau Wae: 8T614Z18PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 18C 18#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 8T614Z18PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T614Z18PN
Tau Wae 8T614Z18PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1514 pcs Pepa Raraunga 8T614Z18PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-18 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-25512
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8T614Z18BB
8T614Z18BB
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 18C 18#20 SKT PLUG
I roto i te taonga: 1353 pcs
Tikiake: 8T614Z18BB.pdf
RFQ
8T614Z18PN-LC
8T614Z18PN-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE