8T614B18PN
Hua Hua
Tau Wae: 8T614B18PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 18C 18#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 8T614B18PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T614B18PN
Tau Wae 8T614B18PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 2123 pcs Pepa Raraunga 8T614B18PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-18 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-25378
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A