8T420B41SN
Hua Hua
Tau Wae: 8T420B41SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 41C 41#20 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8T420B41SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T420B41SN
Tau Wae 8T420B41SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1427 pcs Pepa Raraunga 8T420B41SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-25149
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A