8T324F61PN
Hua Hua
Tau Wae: 8T324F61PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 61C 61#20 PIN RECP
Ngā Rauemi: 8T324F61PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T324F61PN
Tau Wae 8T324F61PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1147 pcs Pepa Raraunga 8T324F61PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-24987
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A