8T324F19PN
Hua Hua
Tau Wae: 8T324F19PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 19C 19#12 PIN RECP
Ngā Rauemi: 8T324F19PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T324F19PN
Tau Wae 8T324F19PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1174 pcs Pepa Raraunga 8T324F19PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-24972
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 23A