8T322F55PN
Hua Hua
Tau Wae: 8T322F55PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 55C 55#20 PIN RECP
Ngā Rauemi: 8T322F55PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T322F55PN
Tau Wae 8T322F55PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1285 pcs Pepa Raraunga 8T322F55PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-24913
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8T324B04BA
8T324B04BA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 56C48#20 8#16 SKT RECP
I roto i te taonga: 1464 pcs
Tikiake: 8T324B04BA.pdf
RFQ
8T322F55SN-LC
8T322F55SN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT
I roto i te taonga: 1566 pcs
Tikiake: 8T322F55SN-LC.pdf
RFQ
8T322F55PN-LC
8T322F55PN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT