8T316F26SB-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8T316F26SB-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Ngā Rauemi: 8T316F26SB-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T316F26SB-LC
Tau Wae 8T316F26SB-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1450 pcs Pepa Raraunga 8T316F26SB-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 16-26
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-24786 Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 26
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -