8T316B26SN
Hua Hua
Tau Wae: 8T316B26SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 26C 26#20 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8T316B26SN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T316B26SN
Tau Wae 8T316B26SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1154 pcs Pepa Raraunga 8T316B26SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16-26 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-24705
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A