8T220F41PA-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8T220F41PA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Ngā Rauemi: 8T220F41PA-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T220F41PA-LC
Tau Wae 8T220F41PA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1732 pcs Pepa Raraunga 8T220F41PA-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 20-41
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-24439 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 41
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -