8T220B16SB
Hua Hua
Tau Wae: 8T220B16SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 16C 16#16 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8T220B16SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T220B16SB
Tau Wae 8T220B16SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1044 pcs Pepa Raraunga 8T220B16SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-24340
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8T220B35AB
8T220B35AB
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 79C 79#22D PIN RECP
I roto i te taonga: 1512 pcs
Tikiake: 8T220B35AB.pdf
RFQ
8T220B16PB
8T220B16PB
Whakaahuatanga: 8T 16C 16#16 PIN RECP
I roto i te taonga: 1079 pcs
Tikiake: 8T220B16PB.pdf
RFQ
8T220B16SB-LC
8T220B16SB-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT