8T120F41PN
Hua Hua
Tau Wae: 8T120F41PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 41C 41#20 PIN RECP
Ngā Rauemi: 8T120F41PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T120F41PN
Tau Wae 8T120F41PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1612 pcs Pepa Raraunga 8T120F41PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-23926
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8T120F39PN
8T120F39PN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 39C 37#20 2#16 PIN RECP
I roto i te taonga: 1529 pcs
Tikiake: 8T120F39PN.pdf
RFQ
8T120F41SN
8T120F41SN
Whakaahuatanga: 8T 41C 41#20 SKT RECP
I roto i te taonga: 1024 pcs
Tikiake: 8T120F41SN.pdf
RFQ
8T120F41PN-LC
8T120F41PN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 41POS INLINE