8T120B41PN
Hua Hua
Tau Wae: 8T120B41PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 41C 41#20 PIN RECP
Ngā Rauemi: 8T120B41PN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T120B41PN
Tau Wae 8T120B41PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1244 pcs Pepa Raraunga 8T120B41PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-23899
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A