8T018Z28SN-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8T018Z28SN-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 28POS PNL MT
Ngā Rauemi: 8T018Z28SN-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T018Z28SN-LC
Tau Wae 8T018Z28SN-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 28POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1154 pcs Pepa Raraunga 8T018Z28SN-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 18-28
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Zinc Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-23770 Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 28
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Kei roto - Tae Housing Black
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -