8LT725Z46SN
Hua Hua
Tau Wae: 8LT725Z46SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 46C MIXED SKT J/N
Ngā Rauemi: 8LT725Z46SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 447 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 447 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT725Z46SN
Tau Wae 8LT725Z46SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 447 pcs Pepa Raraunga 8LT725Z46SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-46 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-23411
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 46 (44 + 2 Coax) Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 46 (44 + 2 Coax) Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A, 45A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT725Z46SA
8LT725Z46SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 46C MIXED SKT J/N
I roto i te taonga: 514 pcs
Tikiake: 8LT725Z46SA.pdf
RFQ
8LT725Z61AN
8LT725Z61AN
Whakaahuatanga: 8LT 61C 61#20 PIN J/N
I roto i te taonga: 656 pcs
Tikiake: 8LT725Z61AN.pdf
RFQ
8LT725Z46SN251
8LT725Z46SN251
I roto i te taonga: 336 pcs
Tikiake: 8LT725Z46SN251.pdf
8LT725Z46SN-LC
8LT725Z46SN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT