8LT725Z19SN
Hua Hua
Tau Wae: 8LT725Z19SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 19C 19#12 SKT J/N
Ngā Rauemi: 8LT725Z19SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 608 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 608 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT725Z19SN
Tau Wae 8LT725Z19SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 608 pcs Pepa Raraunga 8LT725Z19SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-23347
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 23A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT725Z19SA
8LT725Z19SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 19C 19#12 SKT J/N
I roto i te taonga: 644 pcs
Tikiake: 8LT725Z19SA.pdf
RFQ
8LT725Z24PA
8LT725Z24PA
Whakaahuatanga: 8LT 24C 12#16 12#12 PIN J/N
I roto i te taonga: 638 pcs
Tikiake: 8LT725Z24PA.pdf
RFQ
8LT725Z19SN-LC
8LT725Z19SN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT