8LT725F61SN
Hua Hua
Tau Wae: 8LT725F61SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 61C 61#20 SKT J/N
Ngā Rauemi: 8LT725F61SN.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT725F61SN
Tau Wae 8LT725F61SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1158 pcs Pepa Raraunga 8LT725F61SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-23303
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A