8LT725F46SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8LT725F46SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 46C MIXED SKT J/N
Ngā Rauemi: 8LT725F46SB.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 707 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 707 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT725F46SB
Tau Wae 8LT725F46SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 707 pcs Pepa Raraunga 8LT725F46SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-46 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-23283
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 46 (44 + 2 Coax) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 46 (44 + 2 Coax) Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A, 45A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT725F46SB251
8LT725F46SB251
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 46C MIXED SKT J/N
I roto i te taonga: 435 pcs
Tikiake: 8LT725F46SB251.pdf
RFQ
8LT725F46PN-LC
8LT725F46PN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 46POS PNL MT
I roto i te taonga: 1182 pcs
Tikiake: 8LT725F46PN-LC.pdf
RFQ
8LT725F46PN251
8LT725F46PN251
Whakaahuatanga: 8LT 46C MIXED PIN J/N
I roto i te taonga: 627 pcs
Tikiake: 8LT725F46PN251.pdf
8LT725F46SB-LC
8LT725F46SB-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT