8LT725B61PA
Hua Hua
Tau Wae: 8LT725B61PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 61C 61#20 PIN J/N
Ngā Rauemi: 8LT725B61PA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 791 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 791 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT725B61PA
Tau Wae 8LT725B61PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 791 pcs Pepa Raraunga 8LT725B61PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-23109
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT725B61AC
8LT725B61AC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 61C 61#20 PIN J/N
I roto i te taonga: 1159 pcs
Tikiake: 8LT725B61AC.pdf
RFQ
8LT725B61AN
8LT725B61AN
I roto i te taonga: 1363 pcs
Tikiake: 8LT725B61AN.pdf
RFQ
8LT725B61PA-LC
8LT725B61PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT