8LT725B29SN
Hua Hua
Tau Wae: 8LT725B29SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 29C 29#16 SKT J/N
Ngā Rauemi: 8LT725B29SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT725B29SN
Tau Wae 8LT725B29SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1178 pcs Pepa Raraunga 8LT725B29SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-29 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-23019
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 29 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A