8LT725B29PB
Hua Hua
Tau Wae: 8LT725B29PB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 29C 29#16 PIN J/N
Ngā Rauemi: 8LT725B29PB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT725B29PB
Tau Wae 8LT725B29PB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1033 pcs Pepa Raraunga 8LT725B29PB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-29 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-23007
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 29 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT725B29PN-LC
8LT725B29PN-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 29POS PNL MT
I roto i te taonga: 1400 pcs
Tikiake: 8LT725B29PN-LC.pdf
RFQ
8LT725B29BN
8LT725B29BN
Whakaahuatanga: 8LT 29C 29#16 SKT J/N
I roto i te taonga: 1307 pcs
Tikiake: 8LT725B29BN.pdf
RFQ
8LT725B29PB-LC
8LT725B29PB-LC