8LT723Z55SN
Hua Hua
Tau Wae: 8LT723Z55SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 55C 55#20 SKT J/N
Ngā Rauemi: 8LT723Z55SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 912 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 912 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT723Z55SN
Tau Wae 8LT723Z55SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 912 pcs Pepa Raraunga 8LT723Z55SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-22883
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT723Z55PA-LC
8LT723Z55PA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
I roto i te taonga: 1274 pcs
Tikiake: 8LT723Z55PA-LC.pdf
RFQ
8LT723Z55PN-LC
8LT723Z55PN-LC
I roto i te taonga: 1308 pcs
Tikiake: 8LT723Z55PN-LC.pdf
RFQ
8LT723Z55SN-LC
8LT723Z55SN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT