8LT723B55SN
Hua Hua
Tau Wae: 8LT723B55SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 55C 55#20 SKT J/N
Ngā Rauemi: 8LT723B55SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT723B55SN
Tau Wae 8LT723B55SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1227 pcs Pepa Raraunga 8LT723B55SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-22748
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT723F21BB
8LT723F21BB
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 21C 21#16 SKT J/N
I roto i te taonga: 1513 pcs
Tikiake: 8LT723F21BB.pdf
RFQ
8LT723F21AN
8LT723F21AN
Whakaahuatanga: 8LT 21C 21#16 PIN J/N
I roto i te taonga: 1369 pcs
Tikiake: 8LT723F21AN.pdf
RFQ
8LT723B55SN-LC
8LT723B55SN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT