8LT721F41PN
Hua Hua
Tau Wae: 8LT721F41PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 41C 41#20 PIN J/N
Ngā Rauemi: 8LT721F41PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT721F41PN
Tau Wae 8LT721F41PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1483 pcs Pepa Raraunga 8LT721F41PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-22607
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A