8LT721F16SB
Hua Hua
Tau Wae: 8LT721F16SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 16C 16#16 SKT J/N
Ngā Rauemi: 8LT721F16SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT721F16SB
Tau Wae 8LT721F16SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1299 pcs Pepa Raraunga 8LT721F16SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-22557
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A