8LT721B39SA
Hua Hua
Tau Wae: 8LT721B39SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 39C 37#20 2#16 SKT J/N
Ngā Rauemi: 8LT721B39SA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT721B39SA
Tau Wae 8LT721B39SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1385 pcs Pepa Raraunga 8LT721B39SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-39 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-22483
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A