8LT715Z18PA
Hua Hua
Tau Wae: 8LT715Z18PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 18C 18#20 PIN J/N
Ngā Rauemi: 8LT715Z18PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT715Z18PA
Tau Wae 8LT715Z18PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1458 pcs Pepa Raraunga 8LT715Z18PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-18 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-22125
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT715Z19PA-LC
8LT715Z19PA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
I roto i te taonga: 1460 pcs
Tikiake: 8LT715Z19PA-LC.pdf
RFQ
8LT715Z15SA-LC
8LT715Z15SA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT
I roto i te taonga: 1520 pcs
Tikiake: 8LT715Z15SA-LC.pdf
RFQ
8LT715Z18PA-LC
8LT715Z18PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT