8LT715B18SB
Hua Hua
Tau Wae: 8LT715B18SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 18C 18#20 SKT J/N
Ngā Rauemi: 8LT715B18SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT715B18SB
Tau Wae 8LT715B18SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1890 pcs Pepa Raraunga 8LT715B18SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-18 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-21905
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A