8LT715B15SB
Hua Hua
Tau Wae: 8LT715B15SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 15C 14#20 1#16 SKT J/N
Ngā Rauemi: 8LT715B15SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT715B15SB
Tau Wae 8LT715B15SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1579 pcs Pepa Raraunga 8LT715B15SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-15 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-21875
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A