8LT525Z43SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8LT525Z43SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 43C 23#20 20#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 8LT525Z43SA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 713 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 713 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT525Z43SA
Tau Wae 8LT525Z43SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 713 pcs Pepa Raraunga 8LT525Z43SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-43 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-21401
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 43 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 43 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A