8LT525Z24SN
Hua Hua
Tau Wae: 8LT525Z24SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 24C 12#16 12#12 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 8LT525Z24SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 780 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 780 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT525Z24SN
Tau Wae 8LT525Z24SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 780 pcs Pepa Raraunga 8LT525Z24SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-24 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-21367
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A, 23A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT525Z24PA-LC
8LT525Z24PA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE
I roto i te taonga: 886 pcs
Tikiake: 8LT525Z24PA-LC.pdf
RFQ
8LT525Z29PA
8LT525Z29PA
Whakaahuatanga: 8LT 29C 29#16 PIN PLUG
I roto i te taonga: 868 pcs
Tikiake: 8LT525Z29PA.pdf
RFQ
8LT525Z24SN-LC
8LT525Z24SN-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE