8LT525F24SA-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8LT525F24SA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE
Ngā Rauemi: 8LT525F24SA-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT525F24SA-LC
Tau Wae 8LT525F24SA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1241 pcs Pepa Raraunga 8LT525F24SA-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-24
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-21212 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 24
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm) Momo Hoapā Crimp