8LT525F19SN
Hua Hua
Tau Wae: 8LT525F19SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 19C 19#12 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 8LT525F19SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 959 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 959 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT525F19SN
Tau Wae 8LT525F19SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 959 pcs Pepa Raraunga 8LT525F19SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-21197
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 23A