8LT525B61PC-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8LT525B61PC-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
Ngā Rauemi: 8LT525B61PC-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT525B61PC-LC
Tau Wae 8LT525B61PC-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1322 pcs Pepa Raraunga 8LT525B61PC-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-61
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-21118 Whakatakotoranga C
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 61
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Cadmium
Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm) Momo Hoapā Crimp