8LT525B46SN
Hua Hua
Tau Wae: 8LT525B46SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 46C MIXED SKT PLUG
Ngā Rauemi: 8LT525B46SN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 802 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 802 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT525B46SN
Tau Wae 8LT525B46SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 802 pcs Pepa Raraunga 8LT525B46SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-46 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-21101
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 46 (44 + 2 Coax) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 46 (44 + 2 Coax) Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A, 45A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT525B46SN-LC
8LT525B46SN-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 46POS INLINE