8LT525B43SB
Hua Hua
Tau Wae: 8LT525B43SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 43C 23#20 20#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 8LT525B43SB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 987 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 987 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT525B43SB
Tau Wae 8LT525B43SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 987 pcs Pepa Raraunga 8LT525B43SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-43 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-21055
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 43 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 43 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT525B43SN
8LT525B43SN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 43C 23#20 20#16 SKT PLUG
I roto i te taonga: 1196 pcs
Tikiake: 8LT525B43SN.pdf
RFQ
8LT525B43SB-LC
8LT525B43SB-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE