8LT525B43PB-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8LT525B43PB-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE
Ngā Rauemi: 8LT525B43PB-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT525B43PB-LC
Tau Wae 8LT525B43PB-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1079 pcs Pepa Raraunga 8LT525B43PB-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-43
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-21046 Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 43
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Cadmium
Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 16 (20), 20 (23) Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT525B43PN
8LT525B43PN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 43C 23#20 20#16 PIN PLUG
I roto i te taonga: 1292 pcs
Tikiake: 8LT525B43PN.pdf
RFQ
8LT525B43PC-LC
8LT525B43PC-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE