8LT525B29SD
Hua Hua
Tau Wae: 8LT525B29SD
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 29C 29#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 8LT525B29SD.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 920 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 920 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT525B29SD
Tau Wae 8LT525B29SD Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 920 pcs Pepa Raraunga 8LT525B29SD.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-29 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-20999
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 29 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A