8LT525B24SB
Hua Hua
Tau Wae: 8LT525B24SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 24C 12#16 12#12 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 8LT525B24SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT525B24SB
Tau Wae 8LT525B24SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1077 pcs Pepa Raraunga 8LT525B24SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-24 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-20965
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A, 23A