8LT523Z53PA
Hua Hua
Tau Wae: 8LT523Z53PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 53C 53#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 8LT523Z53PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT523Z53PA
Tau Wae 8LT523Z53PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1013 pcs Pepa Raraunga 8LT523Z53PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-53 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-20807
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 53 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT523Z53SN
8LT523Z53SN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 53C 53#20 SKT PLUG
I roto i te taonga: 993 pcs
Tikiake: 8LT523Z53SN.pdf
RFQ
8LT523Z53SA-LC
8LT523Z53SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE
I roto i te taonga: 1171 pcs
Tikiake: 8LT523Z53SA-LC.pdf
RFQ
8LT523Z53PA-LC
8LT523Z53PA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE