8LT523F55PN
Hua Hua
Tau Wae: 8LT523F55PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 55C 55#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 8LT523F55PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT523F55PN
Tau Wae 8LT523F55PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1542 pcs Pepa Raraunga 8LT523F55PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-20769
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A