8LT521F39SN
Hua Hua
Tau Wae: 8LT521F39SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 39C 37#20 2#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 8LT521F39SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT521F39SN
Tau Wae 8LT521F39SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1436 pcs Pepa Raraunga 8LT521F39SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-39 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-20465
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT521F41AN
8LT521F41AN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 41C 41#20 PIN PLUG
I roto i te taonga: 2158 pcs
Tikiake: 8LT521F41AN.pdf
RFQ
8LT521F39SN-LC
8LT521F39SN-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE