8LT521F16PA
Hua Hua
Tau Wae: 8LT521F16PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 16C 16#16 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 8LT521F16PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT521F16PA
Tau Wae 8LT521F16PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1574 pcs Pepa Raraunga 8LT521F16PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-20387
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A