8LT521B41PA
Hua Hua
Tau Wae: 8LT521B41PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 41C 41#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 8LT521B41PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT521B41PA
Tau Wae 8LT521B41PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1748 pcs Pepa Raraunga 8LT521B41PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-20297
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A