8LT521B39SD
Hua Hua
Tau Wae: 8LT521B39SD
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 39C 37#20 2#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 8LT521B39SD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT521B39SD
Tau Wae 8LT521B39SD Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1376 pcs Pepa Raraunga 8LT521B39SD.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-39 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-20283
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A