8LT519Z28SN
Hua Hua
Tau Wae: 8LT519Z28SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 28C 26#20 2#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 8LT519Z28SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 978 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 978 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT519Z28SN
Tau Wae 8LT519Z28SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 978 pcs Pepa Raraunga 8LT519Z28SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 19-28 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-20141
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 28 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 28 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A