8LT519F32PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8LT519F32PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 32C 32#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 8LT519F32PN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT519F32PN
Tau Wae 8LT519F32PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1816 pcs Pepa Raraunga 8LT519F32PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 19-32 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-20091
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT519F32SB-LC
8LT519F32SB-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
I roto i te taonga: 1855 pcs
Tikiake: 8LT519F32SB-LC.pdf
RFQ
8LT519F32PD
8LT519F32PD
Whakaahuatanga: 8LT 32C 32#20 PIN PLUG
I roto i te taonga: 1476 pcs
Tikiake: 8LT519F32PD.pdf
RFQ
8LT519F32PN-LC
8LT519F32PN-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE