8LT519F11PN
Hua Hua
Tau Wae: 8LT519F11PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 11C 11#16 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 8LT519F11PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT519F11PN
Tau Wae 8LT519F11PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 2235 pcs Pepa Raraunga 8LT519F11PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 19-11 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-20055
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A