8LT517B26SB
Hua Hua
Tau Wae: 8LT517B26SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 26C 26#20 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 8LT517B26SB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT517B26SB
Tau Wae 8LT517B26SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1594 pcs Pepa Raraunga 8LT517B26SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 17-26 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-19718
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A