8LT515F18SD
Hua Hua
Tau Wae: 8LT515F18SD
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 18C 18#20 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 8LT515F18SD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT515F18SD
Tau Wae 8LT515F18SD Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1585 pcs Pepa Raraunga 8LT515F18SD.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-18 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-19506
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A