8LT515B15SN
Hua Hua
Tau Wae: 8LT515B15SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 15C 14#20 1#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 8LT515B15SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT515B15SN
Tau Wae 8LT515B15SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 2142 pcs Pepa Raraunga 8LT515B15SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-15 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-19298
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A